Новости

В Южноукраїнську відбулось антитерористичне навчання

458

З 11 по 15 вересня 2017 року  на території м. Южноукраїнськ, лісового масиву біля с. Агрономія, на території ВП «Южно-Українська АЕС» ДП НАЕК «Енергоатом» відбудуться практичні фази тактико-спеціального навчання в рамках проведення заходів координаційної групи Антитерористичного центру при управлінні Служби безпеки України.

При проведенні практичних фаз тактико-спеціального навчання у зонах проведення передбачалось перекриття шляхів, встановлення блокпостів та здійснення перевірки документів.

Зокрема, у місті Южноукраїнську 15 вересня 2017 року було проведено практичне відпрацювання з евакуації «замінованого» об’єкту. Таким об’єктом виступила загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, розташована по бульвару Цвіточному, 5. Викладачі та учні організовано та швидко покинули приміщення школи та були вивезені за межі її території поданим автобусним транспортом.

Керівництво міської ланки цивільного захисту висловлює щиру подяку персоналу та учням школи за чіткі, грамотні під час проведення евакуації та розуміння ситуації. При підведенні підсумків практичного відпрацювання дії задіяних формувань цивільного захисту міста, вчителів та школярів заслужили оцінку «добре».

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *