Репортаж

В інфекційному відділенні Южноукраїнської міської лікарні провели обстеження – результати шокуючі

681

В четвер, 7 вересня, комісією в складі з представників місцевої влади, депутатського корпусу та департаменту охорони здоров’я було проведено обстеження інфекційного відділення Южноукраїнської міської лікарні. Метою даного обстеження, було, виділення бюджетних коштів на проведення капітального ремонту та повної працездатності відділення.

Стан будівлі не просто в жахливому стані, а навіть гірше. На третьому поверсі ремонту не проводилось вже 30 років, тому на сьогоднішній день він зовсім не працює.

Другий поверх (дитяче відділення) також не виблискує ремонтом, але в декількох боксах, ремонтні роботи все ж таки проведені, замінений кахель у санвузлах, унітази та ін.. Але після заміни труб, дири в стінах коридору, так і не закрили належним чином. Також капітального ремонту потребує буфет та багато іншого.

Перший поверх, куди поступають хворі різних категорій (люди без постійного місця проживання, хворі на СНІД, туберкульоз закритої та відкритої форми, та ін..) має 10 боксів з яких працює тільки 5, в інших необхідно проводити ремонт, тому, що в тих умовах які є зараз, приймати хворих просто неможливо.

 

В даному відділенні працюють, в основному, жінки, які щоразу потерпають від алергічних нападів, тому що грибок, який розповсюджений на стінах, водою з хлоркою не вимити. Відповідно і сморід стоїть, від якого, у половини присутніх в комісії почала боліти голова.

 

Завідуюча відділенням розповіла про гостру проблему з очисною площадкою, на якій повинна проводитись повна дезінфекція транспорту, на якому привозять хворих. Такої площадки взагалі немає.

Про проблеми інфекційного відділення можна говорити і писати дуже багато, але чи буде мати хоч якийсь толк ця писанина?

Чи не було б правильним, щоб депутати на наступному пленарному засіданні підтримали виділення коштів на відновлення відділення, а не розбазарювали їх на всі сторони типу управлінню освіти на придбання сміттєвих відер в класи по 4 штуки, яких до речі там немає на сьогоднішній день. І таких прикладів розбазарювання коштів є маса.

Міська лікарня, це лікарня вищої категорії, але після візиту до інфекційного відділення, виникає питання «ЯК МОГЛИ ПРИСВОЇТИ ВИЩУ КАТЕГОРІЮ?»

За матеріалами: ЮжНьюз

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *