Новости

«Золоті гори» і життя «за поняттями» або реальна робота ?! Вибір за вами! »- Ерік Григорян

975

Напередодні виборів кандидат  в народні депутати на 131 окрузі Ерік Григорян  поділився своїми думками  з приводу передвиборчої агітації, яка проводиться в окрузі:

«Очевидно, що Революція гідності для Миколаївській області не пройшла безслідно, і після 2014 року все-таки відбулися позитивні зміни. Звичайно, всі чекали більшого, але … Є те, що є.

Тому багато хто, розчарувавшись, напередодні парламентських виборів, які пройдуть 21 липня, готові повернутися до «старої системи». Всі вже втомилися від слова «регіонали», які я постійно вживаю, але, як то кажуть «з пісні слів не викинеш». Всі прекрасно розуміють, що ці хлопці нікуди не поділися. А розчарування людей за останні кілька років надали їм сил і впевненості. Упевненості і в собі, і своїх силах, і в тому, що їх знову буде більшість в парламенті. А через рік і в місцевих радах. Зараз вони називаються Опоблок, опозиційна платформа «За життя», Партія мерів «Довіряй справам», «Відродження» і т.д. Але особи і особистості ті ж самі …

Результат президентських виборів показав, що Миколаївська область активно підтримує їх представників і готова знову вибрати їх представників управляти країною. Тобто ви, шановні виборці, готові реанімувати Партію регіонів?! Всі, хто під цими назвами пройде до Верховної Ради, об’єднаються в коаліцію, яка і створить новий Кабінет Міністрів. І знову почнеться (читай: продовжиться) грабіж України. Крім цих партій, до парламенту увійдуть окремими «кнопками-штиками» депутати- мажоритарники. Ті, які не ввійшли в перші десятки партійних списків регіональських партій, були розставлені по виборчим округам.

Є такі представники «народних», «демократичних» партій і на 131 окрузі. Ті, хто вже були у Верховній Раді, і не раз. І знову вони хочуть туди. А навіщо? Що вони зробили для вас хорошого? Віддали Крим, розв’язали війну, а зараз говорять, що вони за припинення цієї війни. Тільки якою ціною? Ціною всієї України? Миколаївська область вже готова знову стати «Молороссией», якщо віддає свої голоси таким кандидатам?

Мені б не хотілося такої долі для вас, жителі Миколаївської області. Тому закликаю вас не віддавати свої голоси в обмін на «концерти», «морозиво», «салюти»! Всі ці «подарунки» напередодні виборів, цей підкуп, який, язик не повертається назвати непрямим (він є прямим) — за ваші ж гроші, виборці! За ваші ж гроші, сплачені до державного бюджету, вони за ваші ж гроші вас і купують, піаряться, розповідають, що вибивають субвенції для округів, будують, проводять ремонти і т.д.

Але за подарунками йдуть обіцянки … Обіцяють великі зарплати, великі пенсії, низькі тарифи, мир нарешті. Чому ж вони не зробили це все, будучи народними депутатами? Забули? Забули, що повинні робити в Верховній раді, і що у їхніх виборців низькі зарплати і пенсії, а тарифи зашкалюють? А тепер згадали — згадали, що народ, який їх обрав раніше, знову піде на вибори. І діють все ті ж гасла, обіцянки «золотих гір» … І ви знову вірите …

Я не буду обіцяти «золоті гори», жодного нереального гасла в моїй програмі немає! І не буде! Тому що я завжди готовий відповісти за свої слова і завжди несу відповідальність не тільки за свої слова, а й за свої дії. І пропоную вам реальну свою роботу в парламенті, роботу в ваших інтересах. Реальні закони в ваших інтересах, які будуть розроблені тільки після спілкування з вами, реального, а не «кабінетного», спілкування з вами. Я протягом багатьох років особисто спілкуюся з вами і буду далі спілкуватися, щоб з вашою допомогою, виходячи з ваших проблем і інтересів, приймати нові закони. Моя команда, готова працювати над «народними» змінами в законодавстві України. Змінами, а не повернення до старих «схемами дерибану», які повинні поліпшити ваше життя, зробити з України справжню європейську державу. І це ми зробимо разом з вами! Але тільки якщо ви цього захочете — захочете обрати нове життя, а не повернення до життя «за поняттями», за якими жили при «регіоналах».

Вибір за вами!»