Новости

«Бачимо реванш до владних повноважень невідомо для чого?!», – Пароконий звернувся до депутатів міськради напередодні його можливої відставки

387

Напередодні пленарного засідання позапланової сесії Южноукраїнської міської ради Віктор Пароконний звернувся листом, розміщеним на офіційному сайті Южноукраїнська до депутатів міської ради. Зазначимо, що у порядку деному значиться лише одне питання – дострокове припинення повноважень міського голови.

«ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ! ПРИЗИВАЮ ВАС ЗВЕРНУТИ УВАГУ – ЗАМІСТЬ ВИРІШЕННЯ ПРОГРАМ ОБІЦЯНИХ ЛЮДЯМ, ЩО МАЄМО?  

БАЧИМО РЕВАНШ ДО ВЛАДНИХ ПОВНОВАЖЕНЬ НЕВІДОМО ДЛЯ ЧОГО!?

Основою виборів 2015 року на місцях було змагання Програм політичних партій та місцевих лідерів в допомогу мешканцям по вирішенню їхніх питань і наявних проблем.

Южноукраїнськ не став виключенням. Сім місцевих організацій відомих і не дуже Політичних партій України отримали мандати мешканців заради руху в краще життя.

Два роки місто жило і розвивалось по Програмі соціально-економічного та культурного розвитку Южноукраїнська на 2016 – 2020 роки і всі бачили позитив такої роботи.

Все це стало можливим завдяки злагодженим діям конструктивної більшості депутатів. А що маємо наразі? Безпідставне блокування низки Програм та шкідливі мораторії. Люди бачать зневагу до їхніх першочергових потреб, боротьбу заради чиїхось амбіцій.

Але нічого безслідно не проходить. Громадськість міста вже реагує і ставить досить зрілі запитання. Її цікавить політична відповідальність центральних офісів в Києві на події, які в Южноукраїнську носять явно замовний характер, що не йде на користь громаді!

В реагування на тарифно-комунальну виставу зібрані підписи в захист прав і законних інтересів мешканців міста через судові позови проти підриву бюджетних можливостей державного засобу децентралізації у вирішенні низки гострих соціальних потреб людей.

Є черговий сценарій, де за останні 16 років замість міського голови було 7 виконуючих його обов’язки з числа депутатів від результату призначення яких стало зростання комунальних боргів, занепад та пограбування понад 30 об’єктів громади міста.

П’яти разів обраним міським головам не давали допрацювати свій термін та виконати  Програми з підтримкою тисяч мешканців. Наразі теж коло депутатів з мандатами довіри від 20 до 100 голосів виборців намагається повторити цей порочний сценарій.

Територіальна громада бажає знати хто відповість за невиконання наданих обіцянок? Яка перспектива міста в його соціально-економічному розвитку для потреб конкретних людей з прогнозованими результатами по всім болючим проблемам?

Виходячи з цього пропоную припинити деструктивні дії та чітко розподілити напрями роботи по першочерговим потребам мешканців територіальної громади міста. Підсумок   загострення проблем міста безумовно винесе на розгляд задавнені проблеми. А саме:

  • Як і коли Рада поновить тарифний захист кожного мешканця до вимог Закону?
  • Який варіант вирішення проблеми ТВКГ міста обере міська рада – рекомендований Законом і Миколаївською ОДА чи за примусом від ЮУ АЕС ДП НАЕК «Енергоатом»?
  • Як і наскільки проявиться спроможність міської ради застосувати можливості  медичної реформи на користь громади та кожного мешканця нашого міста?
  • Якою на подальше буде перспектива в об’єднанні територіальних громад?
  • Яким буде соціальний захист кожного мешканця по його статусу в міському вимірі гарантій і можливої допомоги?  Кожне лице обраних людьми будуть бачити всі!

Є законом визначені повноваження міської ради, міського голови та виконавчих органів ради. Кожен має виконувати своє і нести за це свою міру відповідальності.

Є і партійно-політична відповідальність та лице, особливо провідних Партій країни і про це не варто забувати їх представникам – депутатам місцевого рівня.

Принаймні на такі та на інші питання маємо разом надати чіткі орієнтири всьому місту, кожному його мешканцю в найближчі місяці.   21.05.2018р.»

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *